Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja SAMSUNG CHILLER

Firma Samsung oferuje najlepsze systemy klimatyzacji dostosowane do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu. Wyjątkowo ciche i energooszczędne systemy stanowią doskonale zoptymalizowane rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Lekka konstrukcja, niewielkie rozmiary oraz obsługa jednym przyciskiem umożliwiają łatwy i niedrogi montaż.

Klimatyzacja CHILLER

CHILLER

  • Możesz z łatwością łączyć moduły
  • Możesz zwiększać wydajność
  • Oszczędzaj energię
  • Obniżaj koszty eksploatacji i oszczędzaj miejsce

Modułowa budowa zapewnia szeroki wybór konfiguracji. Moduły z łatwością można łączyć na różne sposoby w celu zwiększenia możliwości w zakresie od 12 do 320 ton, co z kolei pozwala na optymalizację zużycia energii i oszczędność miejsca lub znalezienie balansu między tymi dwoma wymogami.

Zaawansowana technologia zapewnia stabilną wysoką wydajność i redukuje straty energii. Wysoce wydajną sprężarkę inwerterową z silnikiem BLDC wspomagają technologia flash injection i skraplacz parowy.

Kompatybilność, duża wydajność i oszczędność miejsca to twarde argumenty za tym, aby wymienić klimatyzator na nowy. Pozwoli to na oszczędzanie na kosztach utrzymania, zwolnienie cennego miejsca oraz zwiększenie ogólnej sprawności systemu.

Niewielkich rozmiarów moduły można taniej i łatwiej przetransportować, wnieść oraz zamontować na miejscu. Kompaktowe moduły łatwo dopasować i połączyć nawet w ograniczonej przestrzeni.

Dla wygody użytkownika stworzono zintegrowany system sterowania, za pomocą którego można zarządzać zarówno jednostką wewnętrzną, jak i zewnętrzną, np. urządzeniami agregat DVM, VRF i Air Side.

Tryb cichej pracy w nocy obejmuje trzy różne poziomy działania i zapewnia cichą pracę w nocy. Funkcja tak steruje szybkością działania sprężarek i wentylatorów, aby działały jak najciszej, jednocześnie dostarczając wystarczającą ilość chłodu.