Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja SAMSUNG wentylacja

Firma Samsung oferuje najlepsze systemy klimatyzacji dostosowane do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu. Wyjątkowo ciche i energooszczędne systemy stanowią doskonale zoptymalizowane rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Lekka konstrukcja, niewielkie rozmiary oraz obsługa jednym przyciskiem umożliwiają łatwy i niedrogi montaż.

Produkty do wentylacji

Jednostki wentylacyjne

Samsung klimatyzacja i wentylacja dla biznesu
 • Ciesz się wyjątkową wydajnością
 • Oszczędź czas dzięki elastycznej i łatwej instalacji
 • Odzyskuj energię i usuwaj szkodliwe substancje
 • Nowy diamentowy wymiennik ciepła

 • Tryb automatyczny

 • Metoda odzyskiwania ciepła systemu ERV

Umieszczone po obu stronach wloty i wyloty zapewniają dwukierunkową wentylację o wyjątkowej skuteczności. Zadaniem wymiennika ciepła jest odzyskiwanie energii i usuwanie zanieczyszczeń.

Przy montażu wielu jednostek taka elastyczność pozwala oszczędzić wiele czasu. Wprowadzając systemy ERV ze skrzynkami sterowniczymi z jednym otworem serwisowym, firmy mogą ograniczyć wydatki i oszczędzić miejsce.

Kompaktowy i wyjątkowy efektywny diamentowy wymiennik ciepła zapewnia optymalny przepływ powietrza. Firma zyskuje niższe koszty i komfortowe warunki pracy.

W celu oszczędzania energii ERV automatycznie zmienia tryb działania w zależności od różnicy temperatur panujących na wewnątrz i na zewnątrz.

Wysoka wydajność

Samsung klimatyzacja dla biznesu
 • Struktura systemu ERV Plus
 • Metoda odzyskiwania ciepła systemu ERV
 • Oszczędzanie energii
 • Wygodny montaż
 • Nowy diamentowy wymiennik ciepła

Wentylator wlotowy/wylotowy pobiera powietrze z zewnątrz lub wydmuchuje stęchłe powietrze na zewnątrz. Czujnik temperatury automatycznie wykrywa temperaturę wewnątrz, umożliwiając korzystanie z trybu automatycznego lub włączenie funkcji sterowania chłodzeniem. Filtr kurzu zapobiega gromadzeniu się kurzu i blokowaniu lub zanieczyszczaniu wymiennika ciepła. Wymiennik ciepła przekazuje ciepło ze zużytego powietrza do świeżego powietrza, zapewniając maksymalną efektywność.

Skrzynka sterownicza zawiera elektryczne części do sterowania produktem. Nawilżacz (opcjonalny): naturalny nawilżacz parowy wytwarza więcej świeżego powietrza w pomieszczeniu. Wężownica bezpośredniego odparowania (DX): nNowa wężownica DX grzeje i chłodzi, umożliwiając wybór trybu, gdy włączona jest wentylacja. Przepustnica: użytkownik może wybierać między odzyskiwaniem ciepła i normalną wentylacją. * Funkcje to są dostępne tylko w wybranych typach modeli.

Umieszczone po obu stronach wloty i wyloty zapewniają dwukierunkową wentylację o wyjątkowej skuteczności. Zadaniem wymiennika ciepła jest odzyskiwanie energii i usuwanie zanieczyszczeń. Urządzenie odzyskuje do 70% energii potrzebnej do przygotowania świeżego powietrza. Jest to bardzo efektywna i tania metoda utrzymywania temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczeń w zimie oraz chłodzenia i osuszania ich latem.

System ERV automatycznie zmienia tryb działania w zależności od temperatury panującej na zewnątrz. Funkcja ta zapewnia znaczne oszczędności firmom niezależnie od warunków. W ekstremalnym klimacie przy dużych różnicach temperatur jednostka działa jako ERV. Gdy różnice temperatur między wnętrzem i zewnętrzem są niewielkie, jednostka działa jako typowy wentylator, co przekłada się na oszczędność pieniędzy. W połączeniu z klimatyzatorem produkt ten zapewnia światowej klasy rozwiązanie pozwalające oszczędzać energię. Inteligentnie redukuje obciążenie przy chłodzeniu i grzaniu oraz utrzymuje optymalną wydajność.

Wielkim udogodnieniem jest możliwość poziomego montażu systemu ERV. Przy montażu wielu jednostek taka elastyczność pozwala oszczędzić wiele czasu. Wprowadzając systemy ERV ze skrzynkami sterowniczymi z jednym otworem serwisowym, firmy mogą ograniczyć liczbę urządzeń, oszczędzając pieniądze i miejsce. Niestety nie dotyczy to modeli ERV PLUS.

Kompaktowy i wyjątkowy efektywny diamentowy wymiennik ciepła zapewnia optymalny przepływ powietrza. W porównaniu z konwencjonalnymi prostokątnymi i sześciokątnymi modelami, dostarcza świeże powietrze oraz utrzymuje komfortowe warunki w przyjazny dla środowiska sposób. Firma zyskuje niższe koszty i komfortowe warunki pracy.