Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Oczyszczacze powietrza ROTENSO

logo_rotenso

Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso® stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach.Klimatyzacja CHIGO


Klimatyzatory naścienne

Klimatyzatory naścienne typu split możemy spotkać praktycznie wszędzie, zarówno w budynkach użyteczności publicznej, restauracjach, biurach, stacjach paliw, jak i w domach czy mieszkaniach. Są to najbardziej uniwersalne klimatyzatory, łatwe w instalacji i wygodne w użytkowaniu. Urządzenia te składają się z dwóch jednostek roboczych, eleganckiego, wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z wyposażonej w sprężarkę jednostki zewnętrznej tzw. skraplacza, instalowanej na zewnątrz budynku.

Funkcjonalność

Największą zaletą, jaką charakteryzują się klimatyzatory naścienne Chigo, jest ich niezwykła funkcjonalność. Wszystkie panele obok chłodzenia, wyposażone są w przydatną w naszym klimacie funkcję ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowo posiadają one opcję osuszania, co w połączeniu z bogatym zestawem filtrów (filtr przeciwpyłowy, filtr z witaminą C, filtr z jonami srebra czy filtr katalityczny) zapewnia nawiew oczyszczonego powietrza. Niektóre modele mają również wbudowany jonizator, który usuwa nieprzyjemne zapachy, dym i kurz oraz wpływa pozytywnie na mikroklimat otoczenia.

Nie można zapomnieć o innych bardzo praktycznych i zarazem standardowych funkcjach klimatyzatorów naściennych Chigo, takich jak auto-start, auto-czyszczenie, turbo chłodzenie i turbo grzanie, auto-diagnozę, inteligentne odszranianie, dwustronny odpływ skroplin, włącznik czasowy czy nawiew 3D – umożliwiający zdalną kontrolę nad strumieniem nawiewanego powietrza i tym samym jego równomierne rozprowadzenie po całym pomieszczeniu.

Sterowanie

Sterowanie klimatyzatorem naściennym odbywa się za pomocą wygodnego pilota z wyświetlaczem monochromatycznym. Na samym panelu naściennym również znajduje się elegancki wyświetlacz LCD, który w czytelny sposób wskazuje parametry trybu pracy urządzenia. W wybranych modelach pełna kontrola klimatyzacji może odbywać się także za pomocą aplikacji na smartfona czy tableta poprzez łączność Wi-Fi.

Klimatyzatory dla domu i biznesu

Klimatyzatory naścienne Chigo należą do najbardziej optymalnych rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i w budynkach gospodarczych, biurach itd.

Pozwalają na skuteczne chłodzenie każdego pomieszczenia, a w razie konieczności jego ogrzanie czy osuszenie z wilgoci. Świetnie prezentują się pod względem wizualnym, a na dodatek posiadają atesty umożliwiające korzystanie z nich w lokalach specjalistycznych, przeznaczonych np. do przechowywania żywności, w aptekach, a nawet w laboratoriach i budynkach służby zdrowia.

Cicha praca i energooszczędność

Warto zauważyć, że panele naścienne Chigo obok swojej wydajności są bardzo energooszczędne i niezwykle ciche. Takie rozwiązania jak tryb snu, innowacyjna konstrukcja parownika, która znacznie zmniejsza zużycie energii oraz stan czuwania redukujący pobór prądu do 0,5 W stawiają urządzenia te w szeregu najbardziej oszczędnych i przyjaznych dla środowiska.

Dodatkowo unikatowa funkcja Quiet znacznie ogranicza szum klimatyzacji – do 25 dB(a), co pozwala na dyskretne chłodzenie, bez konieczności znoszenia uporczywego hałasu.