Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

krainachlodu.pl

Klimatyzacja i wentylacja

Poznaj naszych Specjalistów

W dziedzinie klimatyzacji swoim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wykonania projektu, doradztwa technicznego, montażu oraz doboru mocy jednostek chłodniczych na podstawie bardzo wielu czynników, wg. ogólnie obowiązujących zasad przy obliczaniu zapotrzebowania chłodu dla pomieszczeń.

Kilka słów o MTM SERWIS Małgorzata Sadowa. Jesteśmy firmą prywatną w całości posiadająca kapitał polski. Na rynku klimatyzacyjnym działamy od 2006 roku. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa obsługa klienta w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.

Wykonujemy całościowo powierzone nam inwestycje, począwszy od projektu, poprzez montaż, uruchomienie wraz z regulacją do końcowej realizacji z obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną włącznie.

22 353 11 11

22 353 22 22

Pracujemy w godzinach

Poniedziałek - piątek: 8:00-17:00

Soboty: 9:00-14:00

Niedziele: nieczynne

Kompleksowa obsługa
Historia firmy

Firma założona w 2006 r. pod nazwą MTM SERWIS Małgorzata Sadowa jest firmą rodzinną z dużym doświadczeniem w instalacji systemów klimatyzacyjnych. Firma z sukcesem realizuje wiele złożonych projektów w ciągu ponad 13 lat w branży, co daje nam pewność co do profesjonalizmu naszych pracowników i jakości wykonywanej pracy.

Nasza misja

Nasza firma zapewnia pełne spektrum prac o dowolnym stopniu złożoności. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują w branży od wielu lat. Zdobyliśmy bogate doświadczenie podczas rozwiązywania najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę.

Bezpłatna wycena

Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej usługi doboru klimatyzacji.

Nasi Technicy pomogą Państwu w wyborze urządzeń w zależności od Państwa potrzeb, bazując na markowych urządzeniach mających opinię sprawdzonych i niezawodnych, dobiorą odpowiednią moc i ustalą z Państwem optymalne umiejscowienie urządzeń oraz sposób wykonania instalacji.

Dodatkowo udzielą Państwu korzystnych rabatów na oferowane urządzenia.

Polecana Klimatyzacja

klimatyzacja-samsung
klimatyzacja-mitsubishi
klimatyzacja-haier
klimatyzacja-fuji
klimatyzacja-sinclair
klimatyzacja-daikin
klimatyzacja-ferroli