Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja FUJI electric

Zastosowanie systemów klimatyzacji w mieszkaniach, apartamentach w domach jednorodzinnych. Klimatyzacja doskonała do pomieszczeń biurowych, chłodzi sale konferencyjne, pomieszczenia magazynowe, gabinety lekarskie, sklepy, restauracje, kawiarnie oraz obiekty użyteczności publicznej.Klimatyzacja FUJI Electric


Innowacyjność

Fuji Electric dbając o najwyższy komfort użytkowników wprowadza nowatorskie technologie. Wśród nowoczesnych technologii znajdują się czujniki obecności, kierowanie przepływem powietrza, sterowanie Wi-Fi oraz praca w wielu trybach.

Efektywność

Urządzenia Fuji Electric to energooszczędne klimatyzatory osiągające klasę energetyczną nawet A+++, która jest najwyższym poziomem efektywności energetycznej, zawartej w Europejskiej Etykiecie Energetycznej.

Ekologia

W trosce o środowisko naturalne Fuji Electric realizuje scenariusz ochrony energetycznej wdrażając czynnik R32 w całym asortymencie. Czynnik R32 ma o 67% mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do powszechnie używanego czynnika R410A.

5 lat gwarancji

Klimatyzatory Fuji Electric to urządzenia najwyższej jakości, które oferują nowoczesne i wysokowydajne rozwiązania. 5 letni okres gwarancji jest potwierdzeniem najwyższej jakości urządzeń – Zaufałeś najlepszym!