Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja MITSUBISHI SPLIT

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Klimatyzacja SPLIT ścienna

Urządzenie ścienne Diamond

Urządzenie ścienne Diamond wyróżnia się nie tylko za sprawą eleganckiego wyglądu. Posiada też wiele nowatorskich funkcji. Przykładowo jest wyposażone w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one kierować strumień powietrza w różne strony, aby chłodzić lub ogrzewać powietrze we wnętrzu w sposób jak najbardziej komfortowy. Czujnik i-see 3D wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu i odpowiednio reguluje działanie klimatyzacji, aby kierunek nawiewu był jak najprzyjemniejszy.

Pokaż swój indywidualizm

  • Ruby Red oznacza ekskluzywną aranżację wnętrza i ciekawe akcenty kolorystyczne.
  • Natural White i Pearl White idealnie dopasowują się do wnętrza pomieszczenia. Tworzą nowoczesne kontrasty zwłaszcza na tle ciemnych ścian.
  • Onyx Black jest to wyraźny akcent stylistyczny, który można doskonale wykorzystać w aranżacjach wnętrz.

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium stanowią udane połączenie ambicji estetycznych z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dostępnych jest 6 wersji o mocy chłodniczej sięgającej 5,0 kW i mocy grzewczej sięgającej 5,8 kW, co pozwala na elastyczne dopasowanie do prawie każdej wielkości pomieszczenia.

Smukła obudowa i trzy dostępne kolory — błyszczący biały, błyszczący czarny i matowy srebrny — umożliwiają harmonijną integrację z wystrojem wnętrza. Korzystny wpływ na poczucie harmonii ma także bardzo niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 21 decybeli*, co umożliwia montaż we wrażliwych na hałas pomieszczeniach mieszkalnych i gabinetach. Poprzez nowatorską technikę inwerterową dekoracyjne urządzenia ścienne Premium osiągają klasę efektywności energetycznej A+++* w trybie chłodzenia i A++ w trybie grzania.

Kompaktowe urządzenia ścienne

Urządzenie ścienne o niewielkich wymiarach znakomicie sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Dzięki niewielkim wymiarom bez problemu integruje się z dowolnym wystrojem wnętrza.

Wskazanie zużycia energii: Jeśli urządzenie wewnętrzne wyposażone jest w opcjonalną kartę Wi-Fi MAC-567IF-E, w MELCloud można odczytać zużycie energii. Poziomy wylot powietrza: Zapewnia bardzo komfortowy rozdział powietrza, zwłaszcza w trybie chłodzenia. Tryb nocny: Nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego o 3dB(A). Równocześnie dezaktywowana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonywania operacji.

Filtr z jonami srebra: Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia zapachów, bakterii i alergenów. Mycie filtra nie pogarsza skuteczności jego działania. i-save: Zapis preferowanego stanu roboczego

Elastyczność montażu: Dostępna wersja o wydajności chłodniczej 1,5 kW w przypadku Multi Split, Prosty montaż nad otworem drzwiowym.

Klimatyzacja SPLIT przypodłogowa

Urządzenia przypodłogowe MFZ-KT

Urządzenie przypodłogowe MFZ-KT wyróżnia się nowoczesną i prostą stylistyką, ktora optymalnie wtapia się we wnętrza o rożnym wystroju. Niewielkie wymiary przekładają się na elastyczność montażu, co pozwala na dyskretne wkomponowanie jednostek przypodłogowych w pomieszczeniu.

Klimatyzacja SPLIT kasetonowa

Jednostka kasetonowa
1-stronna MLZ-KP

Jednostronne urządzenie kasetonowe MLZ-KP jest na tyle płaskie, że mieści się w niskim suficie podwieszanym.

  • Niewielkie wymiary
  • Wysokość zabudowy tylko 185 mm
  • Możliwość stosowania w systemach Single Split i Multi Split
  • Bardzo dobry rozdział powietrza dzięki żaluzji wylotowej 3D
  • Wysokiej klasy pompka skroplin o wysokości tłoczenia 50 cm w wyposażeniu standardowym.
  • Szybki montaż dzięki niewielkim wymiarom i małej masie
  • Wyróżnienie odznaką reddot Design Award

Urządzenia kasetonowe
4-stronne SLZ-M

Urządzenia te do instalacji wymagają jedynie 245 mm prze- strzeni montażowej w su cie podwieszanym. Sprawdzą się zatem wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zamontowanie urządzeń o większych gabarytach.

Klimatyzacja SPLIT kanałowa

Klimatyzator KANAŁOWY

Urządzenia kanałowe można zamontować w suficie podwieszanym. Uzdatnione powietrze doprowadzane jest do pomieszczenia przez maskownicę i kanały. Zewnętrzny spręż statyczny do 50 Pa, cztery zewnętrzne spręże statyczne do wyboru: 5 – 15 – 35 – 50 Pa, łatwość montażu w niskich sufitach. Wysokość zabudowy tylko 200 mm, opcjonalna pompka skroplin, wysokość tłoczenia do 55 cm.

Urządzenia zewnętrzne Multi-Split

Urządzenia zewnętrzne Multi-Split

Urządzenia zewnętrzne Multi-Split serii MXZ/PUMY pozwalają realizować różnorodne rozwiązania w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła. Nowoczesna technika inwerterowa zapewnia energooszczędną pracę i niskie koszty eksploatacji. Dzięki funkcji pompy ciepła i zakresowi zastosowania do temperatury zewnętrznej -15°C możliwy jest też energooszczędny tryb ogrzewania. Duży wybór urządzeń w zakresie mocy chłodniczej / grzewczej od 3,3 do 18,0 kW pozwala na dostosowane do potrzeb projektowanie instalacji z podłączonymi indywidualnie regulowanymi modelami urządzeń wewnętrznych (ich liczba może wynosić od dwóch do sześciu).