Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja SAMSUNG

Firma Samsung oferuje najlepsze systemy klimatyzacji dostosowane do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu. Wyjątkowo ciche i energooszczędne systemy stanowią doskonale zoptymalizowane rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Lekka konstrukcja, niewielkie rozmiary oraz obsługa jednym przyciskiem umożliwiają łatwy i niedrogi montaż.


Klimatyzacja domowa
Najważniejsze informacje na rok 2020

W 2017 r. Samsung wprowadził na rynek pierwszy klimatyzator z technologią Wind-Free™. Technologia chłodzenia Wind-Free™ delikatnie i równomiernie rozprowadza świeże powietrze przez tysiące mikrootworów, tworząc wrażenie "powietrza nieruchomego".

Umożliwia ona komfortowe życie, pracę i relaks bez nieprzyjemnych zimnych przeciągów.

W roku 2020 Samsung wprowadza zupełnie nową linię Wind-Free™ o zmodernizowanym wzornictwie, wyposażoną w nowe inteligentne technologie poprawiające komfort w pomieszczeniach i zwiększające efektywność energetyczną.

Nowe modele 2020

Wraz z zapowiedzią nowej serii Wind-Free™ Samsung odnawia jednocześnie swoją ofertę innych klimatyzatorów ściennych na rok 2020.

Nowe modele Samsung Cebu i Luzon. które zastąpiły nowe modele Triangle i Boracay, korzystają z podobnych usprawnień technologicznych i są wyposażone w tę samą nowo zaprojektowaną platformę o prostokątnej i wyraźnej sylwetce, która harmonijnie dopasowuje się do każdej przestrzeni.