Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja SAMSUNG

Firma Samsung oferuje najlepsze systemy klimatyzacji dostosowane do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu. Wyjątkowo ciche i energooszczędne systemy stanowią doskonale zoptymalizowane rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Lekka konstrukcja, niewielkie rozmiary oraz obsługa jednym przyciskiem umożliwiają łatwy i niedrogi montaż.


Klimatyzacja domowaKlimatyzacja komercyjna
Klimatyzatory domowe i komercyjne

Systemy klimatyzacyjne SAMSUNG to pierwsze na świecie urządzenia, w których zastosowano 8-biegunowy silnik. Ten podstawowy element opracowanej przez firmę Samsung zaawansowanej technologii inwertera cyfrowego zapewnia wyższą efektywność, dzięki czemu szybko chłodzi bez straty energii.

Technologia wtrysku błyskawicznego stosowana w naszych sprężarkach inwerterowych typu Dual Scroll łączy ciecz i gaz w celu zapewnienia wysokiej wydajności przy częściowym obciążeniu w niskiej temperaturze.

Technologia Wind-Free™

Technologia Wind-Free™ wykorzystuje tysiące mikrootworów na powierzchni przedniej jednostki, by delikatnie i równomiernie dystrybuować powietrze w pomieszczeniu, tworząc atmosferę, która jest równomiernie komfortowa i chłodna, ale nie powoduje odczucia zimna.

Za sprawą opatentowanej technologii wentylatora wspomagającego i najnowocześniejszej konstrukcji obwodowej kaseta bez łopatek tworzy równomiernie komfortowy chłód w całym pomieszczeniu.

Żegnamy zimny nawiew, witamy technologię Samsung Wind-Free™

Zaawansowane technologie

Systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych firmy Samsung wykorzystują zaawansowane technologie, aby Twoja firma mogła zaoszczędzić na kosztach bieżących i zużyciu energii, przy jednoczesnym zapewnieniu cichej pracy urządzeń, optymalnego komfortu oraz doskonałego funkcjonowania.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz szerokim możliwościom systemy klimatyzacji VRF firmy Samsung są dobrym rozwiązaniem dla budynków wymagających większej wydajności, zindywidualizowanej kontroli oraz elastyczności montażu, takich jak na przykład wysokie budynki mieszkalne lub małe budynki komercyjne.

Wygoda obługi

Sterowniki i akcesoria firmy Samsung dają Ci optymalne uprawnienia do łatwego i efektywnego zarządzania jedną lub większą liczbą jednostek. W ten sposób oszczędzasz energię, obniżysz koszty utrzymania oraz zapewnisz swoim urządzeniom dłuższą żywotność.

Chillery DVM firmy Samsung umożliwiają obniżenie rocznych kosztów eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi chillerami. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym trybom działania, które mogą być dostosowane w zależności od potrzeb użytkownika w danej porze roku.

Wydajna wentylacja

Centralki wentylacyjne dostarczają świeże, zdrowe powietrze z zewnątrz przy minimalnej stracie energii, zapewniając maksymalną wydajność. Ich inteligentna konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą wentylację i wydajne funkcjonowanie.

W połączeniu z systemem klimatyzacji centralki wentylacyjne firmy Samsung oferują światowej klasy rozwiązania energooszczędne, które w inteligentny sposób redukują czas, w którym system klimatyzacji pozostaje w użyciu. Dzięki temu zmniejsza się intensywność ogrzewania i chłodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego działania systemu.


Klimatyzacja domowaKlimatyzacja komercyjna